David BelleI

8,1
1 894 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Belle

David Belle pomagał Techlandowi w produkcji ich najnowszej gry i twierdzi, że Dying Light to pierwsza gra, w której parkour sprawia wrażenie prawdziwego.

Tymonello

Trenuję parkour od 2 lat. Od razu mogę powiedzieć, że nie jestem jakimś mistrzem (do Belle'a sporo mi brakuje), ale trochę na PK się znam. Po obejrzeniu kilku trailerów pomyślałem: zombie i parkour - musi wyjść z tego super połączenie. I nie zawiodłem się. Parkour w tej grze jest jej najmocniejszą stroną i dopiero niedawno odkryłem, że Belle pomagał przy jej produkcji. Techniki w grze wyglądają bardzo realistycznie, ale według mnie o wiele lepsze jest trenowanie PK w realu. Klikanie w odpowiednie przyciski nigdy nie zastąpi prawdziwego PK, w którym wymaga się sprawności nie tylko w palcach. Jeśli lubisz tematykę PK i zombie (oba warianty muszą być spełnione, ponieważ zombie mogą nieco utrudnić spacer po dachach miasta), to gra powinna ci się spodobać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones