Cyril Raffaelli

7,8
1 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cyril Raffaelli

Na pewno zagrał jeszcze w Transporterze jednego z przeciwników głównego bohatera, zebrał na chwilę przed walka w oleju.

saturnin

Dokładnie, specjalnie to sprwadziłem, zrobił dwa kopnięcia, dostał strzała , a potem było ładne ujęcie (z bliska) jak leży, ale sobie pograł ;]

użytkownik usunięty
saturnin

noooo faktycznieee i jeszcze wczesniej tam grał m.in. kiedy Franck skoczyl na busa nadjezdzajacego to pozniej pokazali podajze 3 facetow jak wyskoczyli z auta no i jeden z nich chcial w niego szczelać(Francka) no i to Cyril chciał w niego szczelic hrhehe no i jak byli pomiedzy tymi busami i jak tam ładie oklesił Mateusz "zrobił dwa kopnięcia, dostał strzała , a potem było ładne ujęcie (z bliska) jak leży"

niech cie stara 'szczeli' słownikiem to może zmądrzejesz

g_lox

później napisał, że dostał strzała :D hehe, zauważyłem, że też rzadko bo rzadko ale strzelę czasem niewyobrażalnego buraka :) a w szkole zawsze 6 miałem z dyktand <lol>. Tak czy siak też zawsze wyłapuję jak ktoś coś spierniczy ;) ale przeważnie nie poprawiam ;P

Shaker82

To jeszcze się naucz interpunkcji i co jakiś czas odpuść "no i". Pozdrawiam

todzik87

o co ci lotto z tym "no i". Jak zabierasz głos na forum to bądź chociaż trzeźwy...

g_lox

popuściłem w gatki, thanks

saturnin

Zgadzam się z wami całkowicie, również to zauważyłam.
Ale widocznie nikt nie ma zamiaru tego dodać.

saturnin

Wszklanej 4:0 tez grał :)

Piotr_n191

to nie on! tamten miał blond włosy a ten jest łysy:P

saturnin

a w 'Wielkim Blekicie" to nie on gra belgijskiego nurka w lodzi podwodnej na platformie wiertniczej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones