PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312475}
4,8 194
oceny
4,8 10 1 194
Last Hour
powrót do forum filmu Last Hour

końcówke tego filmu bo nie zrozumiałem, pozatym film, dobrze pomyślany, źle wykonany i czemu DMX na głównym planie na plakacie, skoro grał tam tylko jedną z wielu ról, juz bardziej Michael Madsen się nadaje na główną postać

shamangalwin

Ok, ja zrozumiałem to tak że Sorvino, czyli ten koles na końcu udający Chinola był bratem bliżniakiem ojca tej dziewczyny która wyszła z kasą, a wiec inaczej jej wujkiem (wspomniał cos ze wszystko pozostaje w rodzinie). Dostał cynk od brata i wszystko wiedział o tym domu, bo to to jego brat przeciez to wszystko wymyślił. Tylko zastanawia mnie ciągle kim był ten kolo który zabijał i dlaczego miałby być bratem Madsena.
Ogólnie chyba ma jakis sens, całkiem oryginalny pomysł, ale aktorstwo naprawde pozostawia duzo do życzenia. Na kino raczej szkoda by mi było kaski:).

shamangalwin

Jakbyście uważnie oglądali, to zobaczylibyście jak Poison posypuje czymś klucz do sejfu. Tak otruła Francuza i Mnicha.

A film fajny, tylko zakręcony i aktorstwo dość słabe. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones