PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133588}

13. dzielnica

Banlieue 13
7,1 167 049
ocen
7,1 10 1 167049
4,9 8
ocen krytyków
13. dzielnica
powrót do forum filmu 13. dzielnica

nieporozumienie

ocenił(a) film na 1

Dawno nie widziałem tak naiwnego filmu. Dialogi poniżej krytyki, fabuła zapowiadała się ciekawie ale nic z tego nie wyszło. Walka z obrazem Van Gougha w ręku przeszła granice mojej wyobraźni, zresztą tak jak ocena tego filmu na filmwebie.

ocenił(a) film na 7
cierzyn

zawiodłam sie na tym filmie... lubie kino akcji, ale zgadzam sie, że ten film był naiwny, a fabuła obyta. Miejscami ciekawie ale tylko miejscami. Moja ocena co najwyżej 6 ( za parkour;))

ocenił(a) film na 10
cierzyn

gdzie ty widziales walke z Van Goughem w reku w 1 czesci to ja naprawde nie wiem. widzialem jedynke z 10 razy, ale w oko mi to nigdy nie wpadlo. moze przeoczylem, albo ty mowisz o czesci2 ;)

ocenił(a) film na 3
cierzyn

To jest film dla młodych "pryszczów" w którym latają po ścianach domów (parkour) i strzelają - nic więcej , bez 3 piw nie da rady tego obejrzeć bo to nędzne kino w stylu Jackie Chana albo Segala...

ocenił(a) film na 2
dkam

Dokładnie.. Przy flaszce z kumplami może bym jakoś dał rade to oglądnąć w całości..
Kiedyś gdzieś przypadkowo widziałem początek.. A ostatnio w telewizji trafiłem na zakończenie.. nawiasem popijając winko..
Jednak po winie lub piwie lubię oglądać filmy z trochę głębszą fabułą więc 2/10..

użytkownik usunięty
cierzyn

Zależy kto co lubi.
Film jest płytki merytorycznie.
Czasem razi naiwnymi tekstami jak borowarka bez znieczulenia.
Ale miłośnicy parkouru dadzą się za niego pokroić. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones