PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133588}

13. dzielnica

Banlieue 13
7,1 167 057
ocen
7,1 10 1 167057
4,9 8
ocen krytyków
13. dzielnica
powrót do forum filmu 13. dzielnica

... ale to film wylacznie dla Was. Ja sobie przy nim przysnelam, bo nie zdzierze tego typu filmow w jezyku francuskim. Choc przyznaje, muzyka byla naprawde swietna :)

revolvolucja

Sorry, bo troszkę nie rozumiem. Z tego co mówisz wynika, ze film by Ci się spodobał gdyby nie był po francusku??

ocenił(a) film na 9
revolvolucja

Absolutnie się z tym nie zgadzam! Mimo, ze jestem kobietą film oglądałam z 20 razy. Bardzo mi się podobał, szczególnie, że jest to francuski film. Muzyka- rewelacja, sceny walki- również. Nic dodać nic ująć.

ocenił(a) film na 9
revolvolucja

Też się z tym nie zgadzam,jestem kobietą i uwielbiam ten film =) Chociaż wcale nie przepadam za francuskim ;P

ocenił(a) film na 9
gwiazdaorleanska

dla mnie jezyk nie ma znaczenia wogole... super akcja :)9/10

ocenił(a) film na 9
astraja

O widze ze nie jestem jedyna pokrecona dziewczyna, ktore takze przepada za tym filmem heheh. A juz sie przerazilam, ze jest ze mna bardziej nie tak niz dotad przypuszcalam! ;]]
Wiec pozwole sobie zmienic pierwsze slowa autorki tematu na: 'Wybaczcie Panowie... kobietom takie filmy nie sa obce!';>

LasVegasParano

powiem tylko, że film ma to coś

ocenił(a) film na 7
LasVegasParano

Oczywiście że nie jesteś! Jest nas całkiem sporo coś mi się wydaje :D Widać po komentarzach...

ocenił(a) film na 8
revolvolucja

no nie wiem czy tylko dla panów, mnie się bardzo podobał, obejrzałabym go jeszcze raz :) muza świetna, a język da się przeżyć ;)

ocenił(a) film na 5
misantrophia

przecież francuski to najpiękniejszy język świata. tylko z jego powodu oglądałem, bo mnie film.. nużył.

czykiczyki

właśnie po obejrzeniu tego filmu jeszcze bardziej polubiłam język francuski którego się uczę dopiero od roku, ale warto :) a film jest świetny , więc doliczam się do reszty pań :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones