PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133588}

13. dzielnica

Banlieue 13
7,1 167 049
ocen
7,1 10 1 167049
4,9 8
ocen krytyków
13. dzielnica
powrót do forum filmu 13. dzielnica

Porazka

użytkownik usunięty

Patrzac na ocene spodziewlem sie czegos co sie chociaz da ogladac a nie jakiegos miejskiego rambo . Oczywiscie zeby nie bylo , ze to tylko moje pierdol*nie podam swoje argumenty , np:
Ucieczka autem z siostra na posterunek policji - totalna zenada , samochod caly w dziurach po kulach , nie bylo miesjc gdzie by nie bylo dziury a nasi bohaterowie nawet nie drasnieci , nadodatek gdy porywali Bemamud`a to jego psy jakos nie strzelaly zeby mu sie krzywda nie stala , ale gdy juz byl w aucie z naszym rambo i xeną to dzielne chopaki walily w niego ile wlezie jakby wiedzieli ze nie ma szans by kogos drasnac w tym aucie.
Zajebisty rowniez byl odwyk naszej superbohaterki , ktora przez pol roku cpala ile wlezie, a po pol godzince lezenia przy bombie na sloneczku byla jak nowo narodzona , szok, nowa terapia dla narkomanow juz wkrotce
No scena z grubasem tez niczego sobie , super glina latal po scianach , o kolumny leb mu obijano, a ten niewzruszony dalej sprawny w 100%

wiecej takich rzeczy w stylu Chuck Norrisa tutaj bylo ale nie chce mi sie nawet pisac

2/10

ocenił(a) film na 2

zgadzam się z tobą, oglądałem ten film dziś... To co ten facet robił to już nawet przewyższa Chucka Norrisa. Na początku jaka akcja: Najpierw rozwalił ok 7 osób w ciasnym pokoju, potem jeszcze jakieś 20 na dokładkę. Nie wspomnę o tym że co najmniej 5 miało broń (nawet maszynową) i oczywiście żadna kula go nie trafiała. Scena z grubasem tak samo mnie rozbawiła, gość rozwalał pustaki ale jak go bił po głowie i rzucał po ścianach to oczywiście tamten twardo. Sama fabuła mnie zaskoczyła choć jest kompletnie idiotyczna... Ludzie z bezpieczeństwa narodowego wysyłają super glinę by rozbroił bombę. A tak naprawdę w tajemnicy ma ją uzbroić.
Scena z zapałką była tragiczna:D superglina wchodzi nie wiadomo skąd na dach i nie wiadomo jak dostrzega zapałkę w locie i jeszcze ją łapie co udaremnia wybuch.
daje 2/10 za element zaskoczenia, jakim było z pewnością to, że superglina miał przyczynić się do wybuchu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones