PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133588}

13. dzielnica

Banlieue 13
7,1 167 049
ocen
7,1 10 1 167049
4,9 8
ocen krytyków
13. dzielnica
powrót do forum filmu 13. dzielnica

6/10

ocenił(a) film na 5

W wielkim skrócie... Film za krótki, fabuła mało rozbudowana i dlatego nie trzyma w napięciu. Plus za może i trochę naciągane, ale jednak ciekawe sceny walk i pościgów. ;) Kurde, no trochę naprawdę śmieszne, jak Damien rozwala ze 20 ludzi w podziemnym kasynie. ;) Dziwne, że wszyscy naraz się nie rzucili na niego, tylko nagle po jednym wyskakiwali. ;) Ale i tak było na co popatrzeć.
Ogólnie spodziewałam się czegoś lepszego, ale może być. ;) Stawiam 6.

ocenił(a) film na 7
m4d214

Mnie podobały się te pogonie i bijatyki - trochę w nich świeżości. No i widziałem podobne dzielnice we Francji; może nie aż tak skryminalizowane, ale nie było w nich bezpiecznie..
Poza tym zgadzam się z poprzednią oceną

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
.Xristo.

A niby na jakiej podstawie uważasz, że jestem "tEMpą szmatą"? :D Jak podszkolisz się w ortografii, to wtedy pogadamy. ;)

ocenił(a) film na 6
.Xristo.

... odezwali się miłośnicy "Piły" :D
A tak na serio to w 99% zgadzam się z panią m4 (-madzia?) co do filmu.
Początek dobry, ale końcówka zbyt groteskowa i... głupia(?). 6/10

ocenił(a) film na 6
m4d214

Tym bardziej, że film ma podtekst związany z rzeczywistością i problemem nielegalnych imigrantów we Francji tworzących skupiska dzielnic na przedmieściach gdzie tak samo jest bardzo dużo problemów społecznych, z którymi rząd sobie nie radzi. Ja oceniam film na niezły - 6/10. Dużo efektów, dość szybka akcja i fabuła też nienaciągana. Na plus także muzyka. Minusem jest gra aktorska.

ocenił(a) film na 6
m4d214

Mnie rozwalały akcje typu - 2 -óch gości wyskakuje z 3 piętra i nic im nie jest, no i ta akcja z wskokiem do samochodu:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones